AKÇADAĞ BELEDİYESİ OTOBUS SEFER SAATLERİ (ÖRÜŞKÜ-EĞİN-CEZAEVİ)

                                 AKÇADAĞ BELEDİYESİ AKTU ŞİRKETİ OTOBÜS SEFER SAATLERİ

 

AKÇADAĞ KALKIŞ

MALATYA KALKIŞ

 

SAAT

GÜZERGAH

SAAT

GÜZERGAH

 

6:30

 

AKÇADAĞ-CEZAEVİ-YAĞMURLU-MALATYA    1

     

 

7:00

 

MALATYA-ÖRÜŞKÜ-CEZAEVİ-MALATYA       3

 

7:15

 

      AKÇADAĞ-MALATYA                                  2         

 

 

8:00

 

MALATYA-AKÇADAĞ                                      4

 

 

8:45

 

AKÇADAĞ-CEZAEVİ-ÖRÜŞKÜ-MALATYA        3    

 

 

9:00

 

MALATYA-CEZAEVİ-AKÇADAĞ                      1

 

 

9:30

AKÇADAĞ-CEZAEVİ-MALATYA                        4

 

AKÇADAĞ-CEZAEVİ-MALATYA

     10:30

MALATYA-CEZAEVİ-AKÇADAĞ                     2

 

11:30

AKÇADAĞ-CEZAEVİ-MALATYA                        1      

 

13:00

MALATYA-CEZAEVİ-AKÇADAĞ                     3

 

13:00

AKÇADAĞ-CEZAEVİ-MALATYA                        2

 

15:00

            MALATYA-YAĞMURLU-CEZAEVİ-AKÇADAĞ         4

17:00

AKÇADAĞ-MALATYA                                      3             

 

17:00

                                  MALATYA-AKÇADAĞ               1

 

18:00

AKÇADAĞ-CEZAEVİ-ÖRÜŞKÜ-MALATYA      4

 

18:15

        MALATYA-ÖRÜŞKÜ-CEZAEVİ-AKÇADAĞ                                     2

 

HAFTA SONU SEFER SAATLERİ

6:30

AKÇADAĞ-CEZAEVİ-ÖRÜŞKÜ-MALATYA    1,2

 

7:00

MALATYA-ÖRÜŞKÜ-CEZAEVİ-MALATYA        3,4

 

9:00

 

AKÇADAĞ-CEZAEVİ-YAĞMURLU-MALATYA 3,4

 

 

9:00

MALATYA-CEZAEVİ-AKÇADAĞ                       1,2

 

12:00

AKÇADAĞ-CEZAEVİ-MALATYA                      1,2

 

15:00

MALATYA-YAĞMURLU-CEZAEVİ-EĞİN-AKÇADAĞ 3,4

17:00

AKÇADAĞ-CEZAEVİ-ÖRÜŞKÜ-MALATYA    3,4

 

17:45

MALATYA-ÖRÜŞKÜ-CEZAEVİ-MALATYA              1,2

 

NOTLAR:

  • 1 NOLU ARAÇ:ARİF İNCİ    2 NOLU ARAÇ:İSMAİL CENGİZ 3 NOLU ARAÇ:HASAN TAN 4 NOLU ARAÇ:HÜSEYİN KAZGAN
  • CUMARTESİ 1 VE 3 NOLU ARAÇ PAZAR GÜNLERİ 2 VE 4 NOLU ARAÇ ÇALIŞACAKTIR.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Anket

Yeni sitemizi beğendiniz mi ?

Evet
Hayır
Normal